Yll Limani - Vaj (Official Video)


Klea Tabaku
Klea Tabaku

Me i miri nga te gjithe😍😍😍

Vor 6 Stunden
samir krasniqiii
samir krasniqiii

Wowwww ❤❤💜💜💜ylli

Vor 9 Stunden
samir krasniqiii
samir krasniqiii

💜

Vor 9 Stunden
anjeza popa
anjeza popa

Ca titulli vaj

Vor 10 Stunden
Arjonpalushi123gmail Arjin12345
Arjonpalushi123gmail Arjin12345

Ylli eshte me i miri ne kete bote dhe ka krijuar kenge qe te prekin kur i degjon I love ylli

Vor 10 Stunden
Bri Malik
Bri Malik

Si esht e mundur qe cdo keng e tij esht super e bukur?!! Vertet bravo!

Vor 12 Stunden
Edona Guni
Edona Guni

Njejt si mu edhe ty ...Super tekst

Vor Tag
Gleardo Ruci
Gleardo Ruci

Ma I miri je

Vor Tag
armend istrefi
armend istrefi

Shumm Sen i mir :)

Vor Tag
Adrino Lugaj
Adrino Lugaj

Shum shum I bukur

Vor Tag
iljado debrova
iljado debrova

Se pse i ngjaka videoklipit te eminemit spave bound

Vor 2 Tage
Ridi Zhuzhi
Ridi Zhuzhi

R -zh ma I miri

Vor 2 Tage
Anonymous Albania
Anonymous Albania

👌👌

Vor 2 Tage
Klaus 13
Klaus 13

EINFACH STARK, SUPER, KLASSE, MUSS MAN GEHÖRT HABEN

Vor 2 Tage
Tanyy Gm
Tanyy Gm

Je shum i mir😍😿💖💖💖💖💜💜💓💕

Vor 3 Tage
ramiz smahovi
ramiz smahovi

kejt kan me tu kthy❤Xh.Njejt si mu siq ma ke thy❤❤❤.

Vor 3 Tage
Andrea Beqja
Andrea Beqja

Sje mo me mu sjam mo me ty!! Cdo kujtim ti maje 🍀 ylliiiii ca zeri krejt ritem esht kenaqesi te degjosh ty

Vor 4 Tage
Gezim Mamica
Gezim Mamica

Je nje yll i 2019 te dua shume ❤️❤️❤️❤️😍😍😍

Vor 4 Tage
shegush muha
shegush muha

Shume kenge e bukur me pelqen shume

Vor 4 Tage
Anna Senka
Anna Senka

Sei meraviglioso ti scrivo da italia hai una voce stupenda continua cossi bravissimo ..👏🏾👏🏾

Vor 4 Tage
Sibiana Hoxha
Sibiana Hoxha

Si tè

Vor 4 Tage
Verjan Hamzai
Verjan Hamzai

Yll eka emrin nje yll ivrtet esht lum nena pe eka kte engjll yll je nj nter kngtart metmir shqiptar ti dhe butrinti

Vor 4 Tage
rafael shyti
rafael shyti

👍👍👍👍👍na knaqe

Vor 5 Tage
Ema Beca2017
Ema Beca2017

yll bote je

Vor 5 Tage
Elena Markaj
Elena Markaj

Sa i bukur je

Vor 6 Tage
Elena Markaj
Elena Markaj

Ylli je shum i mire

Vor 6 Tage
Rinda Rinda
Rinda Rinda

Nalt e ma nalt shkon se je nje mrekulli e vecant 😍😍😍😍

Vor 6 Tage
Fiorela Qamili
Fiorela Qamili

Ylli eshte nje nga zerat me te bukur ne bote💖😘😘🤩🤩🤩

Vor 6 Tage
florjana Gjokaj
florjana Gjokaj

I love you yll 💋❤💋

Vor 7 Tage
Alb Ania
Alb Ania

nje kenge super

Vor 7 Tage
Show Bizi
Show Bizi

qekjo kang pom shtin n lidhje dashurie me veten qaq e dhimbshme 😂❤🔥

Vor 8 Tage
kurdishgurl11
kurdishgurl11

still obsessed 💕💕💕

Vor 8 Tage
Kristina Carku
Kristina Carku

Bravo ylli

Vor 8 Tage
K.L gaming
K.L gaming

As vete nuk e di sa here i kam dhene replay kenges😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Vor 10 Tage
K.L gaming
K.L gaming

Ne dashuri me kete kenge

Vor 10 Tage
Lena Gashi
Lena Gashi

Perfekt e ke zonin veq shume suksese ne karrier 🌠🌠☄

Vor 12 Tage
Visi Ajam
Visi Ajam

Nje nder zerat me te bukur shqiptar. Larg komercializmit. Kenge qe percjellin emocion. Bravo Ylli. Suksese te metejshme.

Vor 12 Tage
Restart Lezhe
Restart Lezhe

Kurr nuk ngopem te e ngju yllin

Vor 12 Tage
Restart Lezhe
Restart Lezhe

Supeeeeerrrrr

Vor 12 Tage
Blend Merovci
Blend Merovci

Na qive nanen bre burrr ndy gujzat na qite Mentor kurtishi i kohes moderne je ti 🤪

Vor 13 Tage
Smoki Smoki
Smoki Smoki

bukur

Vor 14 Tage
Erion Alite
Erion Alite

Cvkes

Vor 15 Tage
Naim Muqaj
Naim Muqaj

Super këng👌👌👌

Vor 15 Tage
Lejna Imeri
Lejna Imeri

Bravo

Vor 15 Tage
teaa teaa
teaa teaa

ja vlen te degjohen kenge te tilla plot ndjenj emocion pa sharje ,femra ,lek ,mburrje. .....bravo nje si Yll limani i duhet estrades shqiptare♡♡♡♡

Vor 16 Tage
Ajsi Kurti
Ajsi Kurti

😍😍😍😍🤗😍😅

Vor 17 Tage
Ajsi Kurti
Ajsi Kurti

Vertet yll je

Vor 17 Tage
Miranda pacuku
Miranda pacuku

O yll je shum i mire ne Cdo kang je perfekt do me pelqente shume nje bashkpunim me irkenc hyken sepse te dy keni zera te embel dhe shume perfekt . 😘😘😘😘😘😘💋💋❤❤❤❤

Vor 17 Tage
Angel 1
Angel 1

Kush pot bon kaq shume me vujt o yll o drite😜😚😚

Vor 17 Tage
Marjus Lecini
Marjus Lecini

adhurimm

Vor 17 Tage
Btflbrxgrl 1inNY
Btflbrxgrl 1inNY

👋👋to the past 👍Hello to the future one ,Yeah👏☝🙏

Vor 19 Tage
universal love
universal love

👑👑👑👑👑👑👑

Vor 19 Tage
universal love
universal love

👑👑👑👑👑👑👑

Vor 19 Tage
irina gixhari
irina gixhari

😍😍😍

Vor 19 Tage
Klaudia Hena
Klaudia Hena

🔥🔥❤💚

Vor 20 Tage
Malsore Shabani
Malsore Shabani

Shum bukur eshte kenga ime e preferuar😍😘

Vor 20 Tage
Klea Turku
Klea Turku

Edhe e imja😊😙

Vor 19 Tage
flamur xhaka
flamur xhaka

kuku a qisi gange po qet

Vor 20 Tage
Γιουλή Στέφανος
Γιουλή Στέφανος

Sa bukuroshe kjo goca 😊

Vor 20 Tage
Parashqevi Gjini
Parashqevi Gjini

😍😍😍

Vor 21 Tag
Blerina Axhirexha
Blerina Axhirexha

♥️♥️♥️♥️

Vor 21 Tag
Kujtim Muci
Kujtim Muci

Kengtari me i mirë bravo ylli limani 👏👏👏👍

Vor 21 Tag
Violeta Caushi
Violeta Caushi

ylli limani te lumte goja.......

Vor 21 Tag
Simple Girl
Simple Girl

0:55 mos e rruj

Vor 23 Tage
Don Franco
Don Franco

hahah '' po se rrok'' d.m.th nuk ja vlen, nuk ka llogari

Vor 3 Tage
Xhylistanepl Mani
Xhylistanepl Mani

Shum bukur😍

Vor 23 Tage
faji mbet te ty tu luta
faji mbet te ty tu luta

Zemren kan m ta tgy

Vor 23 Tage
faji mbet te ty tu luta
faji mbet te ty tu luta

Njejt si une

Vor 23 Tage
anila vasili
anila vasili

bravo ylli , ke shume kenge te bukura

Vor 23 Tage
Gresa Sejdiu
Gresa Sejdiu

Po I miree valla

Vor 23 Tage
Nisi Android
Nisi Android

Kurr nuk bani lum ky djal, veq tuj vujt

Vor 24 Tage
Dritan Tema
Dritan Tema

Song hits 👏👏

Vor 24 Tage
Orsa Krasniqi
Orsa Krasniqi

Kjo kenge..........😭😩😩😩 me kujton Ti them dikuj keshtu Se krejt kan me tu kthy edhe zemren kan me ta thy njejt si mu edhe tyy😭😭 Kenget Qe Kane domethenje dhe kuptim Qe shprehim dashuri e merzi i sjell vetem i madhi YLLI

Vor 25 Tage
Ema Andre
Ema Andre

Love you ❤️💋

Vor 26 Tage
Alba hawk
Alba hawk

Muzika shqipe pa shqipetaret e kosoves do ishte shum e varfer.

Vor 27 Tage
MY bmw M///
MY bmw M///

Ylli e ka emrin e duhur edhe spoti perfekt me bmw E30 😍😍😍

Vor 27 Tage
Martin Hyseni
Martin Hyseni

Bravo

Vor 28 Tage
Ευδοκία Χαράλαμπου
Ευδοκία Χαράλαμπου

Me i miri ska si ti i adhurushem

Vor 28 Tage
ERJON FEKAJ
ERJON FEKAJ

Zëri I tij eshte shum dashurues

Vor 29 Tage
Elvira Rrahmani
Elvira Rrahmani

shum i bukur❤️😘

Vor Monat
Sara Maliqi
Sara Maliqi

Definitivisht ky e meriton skenen nderkombetare❤🖒

Vor Monat
MAFFI I Fortnites
MAFFI I Fortnites

Oo hallall bre burr 👍

Vor Monat
Dea 20
Dea 20

Zeri , teksti 💜

Vor Monat
rafael shyti
rafael shyti

ylli je👍👍👍

Vor Monat
DARI Official
DARI Official

Maimiri

Vor Monat
iljeda hatija
iljeda hatija

O yll qe shkelqen je super❤ te gjitha kenget qe ke bo jan hite💕 suksese ne 2019 ...te kam idhull ti je yll si çke dhe emrim ❤❤❤💕❤💕❤😉💕❤😍😍

Vor Monat
mira sinani
mira sinani

je ma i miri

Vor Monat
Kevin Robi
Kevin Robi

Me i miri

Vor Monat
Antigona Nurkasa
Antigona Nurkasa

Yll e meriton edhe emrin qe e ke ,👑

Vor Monat
Xhaferr cakoni
Xhaferr cakoni

👍🏻

Vor Monat
sindy telka
sindy telka

Se krejt kan me tu kthy. It's karma. 😉👍❤

Vor Monat
aorta maliqi
aorta maliqi

╔══╗ ╚╗╔╝ ╔╝(¯`v´¯) ╚══`.¸.[yll limani]♥♥

Vor Monat
Nisa Kotarja
Nisa Kotarja

Je si yll si kur je vet😘😘😘😍😘😘😍

Vor Monat
Blerenta Neziri
Blerenta Neziri

ylli te dua shum dhe buntrintin 2 ju dua shum

Vor Monat
meli mei
meli mei

Edhe na t dojm 😂

Vor Monat
Ermira Abdullahu
Ermira Abdullahu

Ylli edhe butrinti me e bo ni kang

Vor Monat
Albanian Rap
Albanian Rap

Se kejt kan me tu kthy..

Vor Monat
henor fortnite gaming
henor fortnite gaming

Je kengtar shum ama shum i mir suksese

Vor Monat
Klajdi Mule
Klajdi Mule

Ylli limami Super brow

Vor Monat
Merita Lubovci
Merita Lubovci

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Vor Monat
legend on way
legend on way

kjo kong asht kon shum:shum

Vor Monat
Almir Nuhiu
Almir Nuhiu

Bravo ylli perfect

Vor Monat
Deqani Tv
Deqani Tv

Wowowo o zot sa embel kendon bre ❤️ta knaq ky Yll prsh . Nga Deqani

Vor Monat
legend on way
legend on way

po burra

Vor Monat

Nächstes Video

Yll Limani - Harrom (Official Video)

04:39

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

03:13

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

BrunoOfficial

Aufrufe 15 000 000

Yll Limani - Prej se jena nda

03:08

Yll Limani - Prej se jena nda

ONIMA

Aufrufe 20 000 000

Yll Limani - Najher (Lyric Video)

03:26

Yll Limani - Najher (Lyric Video)

ONIMA

Aufrufe 17 000 000

Luana Vjollca - Boll u bo tu vujt (Official Video 4K)

03:12

Luana Vjollca - Boll u bo tu vujt (Official Video 4K)

Luana Vjollca - Channel

Aufrufe 412 000

Mimoza Shkodra - Mu ma le fajin

03:13

Mimoza Shkodra - Mu ma le fajin

Mimoza Shkodra

Aufrufe 6 100 000

Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)

03:55

Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz)

Capital T

Aufrufe 3 200 000

Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

02:55

Ingresar | wow Jackie O | One Piece 1