One man show | Dadali Disaat Patah Hati | Gossip Girl

Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)


Geraldina Dushku
Geraldina Dushku

Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Vor 2 Stunden
Viola viola
Viola viola

😘😘😘🤗🤗🤗👏👏👏👏

Vor 2 Stunden
Joshua Mink
Joshua Mink

Langweilig

Vor 3 Stunden
Lumturie Vehapi
Lumturie Vehapi

Teper e bukur kenga muzika kreit prefeckt nuk ngopem se degjuari👌👌👌 I love you Kaltrina 😘😘👏👏⭐⭐

Vor 4 Stunden
Drin Memeti
Drin Memeti

Super bashkëpunimi 👍

Vor 7 Stunden
Adi Adi
Adi Adi

Eh si gjithmon keng keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo 👏👏 flm qe na dhuron kaq keng te bukura 😘😘 love you 😍😍

Vor 8 Stunden
Massimo Di Monte
Massimo Di Monte

Shume e bukur kjo kenge .

Vor 9 Stunden
era 99
era 99

irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon ❤❤❤

Vor 10 Stunden
bona zenelaj
bona zenelaj

😢😢

Vor 11 Stunden
Berisha Berish
Berisha Berish

e mir aa....

Vor 20 Stunden
Bahri Ujupi
Bahri Ujupi

super hit

Vor 21 Stunde
Trap
Trap

How the fuck did it go to #1?

Vor 22 Stunden
Mattsson 1
Mattsson 1

Nul

Vor 22 Stunden
Redi Stiven
Redi Stiven

Nuk na zhgënjen asnjehere gjithmonë kenaqesi të degjosh zerin e ketij djali vertet të talentuar 🌞

Vor 22 Stunden
Bekim Sefedini
Bekim Sefedini

Kallne ma shpesh

Vor 22 Stunden
ASK55
ASK55

Woaw this guy is hottttt

Vor 23 Stunden
diese _Kurdin01
diese _Kurdin01

Deutsche???😅😂❤️

Vor 23 Stunden
Voca itali
Voca itali

Ohh Shum kenge e qellume 💔👁💘👍👑🍰⭐🙏🙏👏👏👏👏

Vor Tag
Nora Nora
Nora Nora

i loveee it

Vor Tag
Lannda Ak
Lannda Ak

Kaltrina 👌👌❤

Vor Tag
Mergim Hasanaj
Mergim Hasanaj

Dëgjoje këngën në spotify http://open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ

Vor Tag
Ajni Xhesi
Ajni Xhesi

Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart

Vor Tag
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Une Jam italiana po di me foto ship

Vor Tag
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Sum i biker osht a po

Vor Tag
jam ajo
jam ajo

Irkenc emer interesant ki 👏Bravo per muziken po spotti jo i mire 👎

Vor Tag
Miranda Kasa
Miranda Kasa

Bravo IRKENC HYKA

Vor Tag
Mevi Shehu
Mevi Shehu

Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet. Very beautiful song ♥️

Vor Tag
S U P R E M Ez
S U P R E M Ez

I like this song! Like if you do too!

Vor Tag
Clarek Milina
Clarek Milina

♥♥♥♥♥

Vor Tag
leo-luca team
leo-luca team

Für alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei

Vor Tag
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER

Mbaresi dhe tek kjo keng

Vor Tag
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

super super👍👏👏👏

Vor Tag
Anna Konomi Troka
Anna Konomi Troka

Sa bukur

Vor Tag
Vali Dora h
Vali Dora h

Favorite 🎶🎵🔊

Vor Tag
Atlantis Art
Atlantis Art

J'aimes assez bien même si je comprend pas vôtre langues

Vor Tag
Atlantis Art
Atlantis Art

💙

Vor Tag
Nantia Ever
Nantia Ever

Vor Tag
Sokol Shqipe
Sokol Shqipe

Akoma po vuaj 😔

Vor Tag
Anxhela Hysa
Anxhela Hysa

Super keng ❤️❤️

Vor Tag
Eraldo Xhelili
Eraldo Xhelili

Irkenc, faleminderit që riktheve përsëri këngëtaren Kaltrina Selimi në muzikë. Dhe për ne fansat që duam zërin, këngët, muzikën tënde bëhu më prezent me intervista në gazeta, radio & televizion. Duam të njohim më shumë Irkencin.

Vor Tag
HR 13
HR 13

BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! ❤️❤️❤️❤️

Vor Tag
Ndero Lima
Ndero Lima

Vetëm njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillë , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtë

Vor Tag
Mirjana Morina
Mirjana Morina

Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart 🤗☺

Vor Tag
Samire Pllana
Samire Pllana

Teper mire hitttttt ju pershendes

Vor Tag
Fatime Gjoka
Fatime Gjoka

Kengë shumë e bukur like komentit nese mendoni se esht një. hit shum i bukurë!🙈

Vor Tag
Driton Kelmendi
Driton Kelmendi

Kengtari lrkenc dhe kaltrina selimi dy kengtare ma te mir sukese per juve dyve like bon ♥️♥️😘😘❤️❤️👌

Vor Tag
Elida Hajdari
Elida Hajdari

Ty te rujt zoti se ti te knaq shpirtin. Ne cdo keng tenden aty gjej veten.bravo Irkenc

Vor 2 Tage
nsadriu
nsadriu

Shum këngë e bukur që të prek në shpirt.Suksese të dyve!

Vor 2 Tage
Dosier K
Dosier K

Mashum se 100 milion view meriton Big up 🔊

Vor 2 Tage
Burim Sadiku
Burim Sadiku

Flori kendon bukur dhe eshte face,po edhe ky po kendojka bukur suksese

Vor 2 Tage
Elsuida Balozi
Elsuida Balozi

Like like like 👏👏👏👏👏Zoti te rujt Irkenc Hyka 🙏Perfekt !👌

Vor 2 Tage
ornela ornela
ornela ornela

Shyqyr me ne fund nje kenge qe nuk perdoret dialekti kosovar👀🙏🏻!!

Vor 2 Tage
It's Got Talent
It's Got Talent

Quhet e folme , praktikoni se pari çasje te duhur termeve pastaj komento !

Vor Tag
Megi Rexhepi
Megi Rexhepi

A e njef butrint imerin

Vor 2 Tage
It's V
It's V

Super

Vor 2 Tage
Xheni Shuaipi
Xheni Shuaipi

Ca zeri ka Irkenc Hyka 😍😍😍

Vor 2 Tage
Keye /
Keye /

In tendenza in Italia, visual comprate?

Vor 2 Tage
Klea Turku
Klea Turku

😍😍😍😍😘😘💞💞

Vor 2 Tage
Manu intaglio
Manu intaglio

😍😍😍😍😍

Vor 2 Tage
Eni Eni
Eni Eni

💔😖😞Nuk ia vlen te qash per dike qe nuk di te vlersoj ty dhe zemren tende 😞😖💔

Vor 2 Tage
Eni Eni
Eni Eni

+ariana Bregasi Uuuuu vertet nuk e dija flm qe ma the

Vor Tag
ariana Bregasi
ariana Bregasi

Pershendetje. Jeni gabim.

Vor Tag
Xhuana Biba
Xhuana Biba

Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton me tdasht. Super hit .like kush mendon si un 😊

Vor 2 Tage
Kelem File
Kelem File

Kthema kohen qe kam humb Kthemi lotet kethmi plumb....😂

Vor 2 Tage
Fatmir Spahiu
Fatmir Spahiu

Kthema ❤️ qe ta dhashe

Vor 2 Tage
Kelem File
Kelem File

Gjith jeten mdhe dashni po dashni helm😩😩😩😭😭

Vor 2 Tage
Doruntina Mustafi
Doruntina Mustafi

Kta qe i kan ba dislike jan do kojshi tmi qe e kan mar inati prej zerit qe po ja lshoj kur pe ndegjoj 😂😂

Vor 2 Tage
Ervis Hasa
Ervis Hasa

Tekse dhe muzik shum te mira pa banalitete ben Irkenci me verte po behet i fort ne treg bravo

Vor 2 Tage
Deborah D
Deborah D

I hate this music

Vor 2 Tage
tony av
tony av

Irkenc shum te njejta i ki kenget ,,kaltrina po i jep pak freski se ti ske dallim nga te tjerat keng nje ritem nje melodi te gjitha

Vor 2 Tage
antoni tuss
antoni tuss

Suksese super kenge

Vor 2 Tage
Dany Daniella
Dany Daniella

😘😘❤❤🇷🇴🇷🇴🔥🔥

Vor 2 Tage
Sindi Salliu
Sindi Salliu

suuupeeeeer😍

Vor 2 Tage
nickalm
nickalm

Kaltrina mrekullia kenges wow

Vor 2 Tage
Lusiana Disha /lusiana.disha
Lusiana Disha /lusiana.disha

such a sweet song😍😍🎶

Vor 2 Tage
Ermal Qoshi
Ermal Qoshi

Super hittt Kenci Tanes 😃👑👑

Vor 2 Tage
Laureta Nonaj
Laureta Nonaj

Super kenge 👍👍

Vor 2 Tage
arjana bekshiu
arjana bekshiu

Sa gabim sa gabim sa gabim e kam dit qe n'fillim 😔....kthema kohen qe kam humb 😔

Vor 2 Tage
Hysen Hyseni
Hysen Hyseni

E gjith historia ime gjindet ne tekstin e ksaj kënge😉

Vor 2 Tage
Zizi Buub
Zizi Buub

super👏👏

Vor 2 Tage
gasegle gabby
gasegle gabby

beautiful song 👏👏👏👏

Vor 2 Tage
Adriano 2281
Adriano 2281

Par Fius Gamer

Vor 2 Tage
A K M Officiel
A K M Officiel

from tunisia http://www.youtube.com/watch?v=Qr_N0FZNdqM

Vor 2 Tage
elena lena 92
elena lena 92

Thjesht një kryevepër. Kënga me e bukur ever e jotja. Muzika të kënaq

Vor 2 Tage
Rose Z
Rose Z

Omg eventhough i dont understand any word of the Song, i Loveee it 😍💃❤🎶 It sounds sooo Good 🔥

Vor 2 Tage
rita rita
rita rita

Perfekt bravo kombinim shum.i bukur dy talenta

Vor 2 Tage
1albanish
1albanish

😢💔

Vor 2 Tage
Aferdita Gashi
Aferdita Gashi

Shum keng e bukur 👍👍👍👌👍👍👍👍💖💖💖💖💖

Vor 2 Tage
Suela Haxhiraj
Suela Haxhiraj

👏👏👏👏 se di sa here e kam degjuar sot dhe prap dua ta degjoj kenge super 👍👍👍🎶🎶

Vor 2 Tage
Renato Velaj
Renato Velaj

Zeri me i bukur n bot alban😍😂

Vor 2 Tage
Aldon Sylejmani
Aldon Sylejmani

Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton met dasht😥shum kenge e bukur

Vor 2 Tage
Muhamed
Muhamed

Zani yt me knaq

Vor 2 Tage
Der Pippo
Der Pippo

Warum ist das in den deutschen Trends

Vor 2 Tage
Leyla Can
Leyla Can

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

Vor 2 Tage
Florjandaa Morinaa
Florjandaa Morinaa

Zemer lixoje shka kume shkru ty the kthe sms une prese

Vor 2 Tage
Roela Beqiraj
Roela Beqiraj

Sa e pelqej kete kengetare

Vor 2 Tage
Ardian Hajdari
Ardian Hajdari

Moosssss

Vor 2 Tage
ervini ramadan
ervini ramadan

Kaltrina&Irkenc bashkepunim i shkeqyer,,suksese! Jeni dy kengetaret e mi te preferuar.👏👏👏

Vor 2 Tage
Sona Sona
Sona Sona

Me nje ze kaq melodioz dhe te ngrohte fjalet e kenges skan kuptim...

Vor 2 Tage
erjola lleshi
erjola lleshi

braviiii... complimenti 😍😍😍👏👏👏👏

Vor 2 Tage
[ mxstvke ]
[ mxstvke ]

The moment when you don’t speak the language but enjoy listening to it, because those voices fit perfectly to the flow and helps you to feel the emotions of the song...Huge respect! This song made me feel something so deeply!

Vor 3 Tage
Angela Merkel
Angela Merkel

Yeah man, music is a language spoken by everyone

Vor 20 Stunden
Lus Jana
Lus Jana

Dy super kengetar

Vor 3 Tage
Paulin Hila
Paulin Hila

HIT 🤔👏👏

Vor 3 Tage
london london
london london

Keni ba goditje 👌

Vor 3 Tage

Nächstes Video